O nas

Nasze Biuro działa na rynku nieruchomości od 2002 roku. Właściciel jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami „POLONIA". W codziennej działalności stosujemy się do standardów określonych w „Kodeksie Etyki Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości".

Nasze usługi obejmują pośrednictwo w obrocie nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym w województwie mazowieckim, a także od kilku lat w województwie pomorskim. W bazie posiadamy wiele atrakcyjnych ofert, które na bieżąco aktualizujemy.

Zakup, wynajem domu czy mieszkania to proces, który wymaga posiadania szerokiej wiedzy oraz doświadczenia do profesjonalnego przeprowadzenia transakcji kupna, sprzedaży lub najmu/wynajmu nieruchomości. Nasza propozycja to nie tylko prezentowanie ofert, ale również weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, uzyskanie niezbędnych dokumentów oraz wsparcie i doradztwo aż do momentu podpisania umowy notarialnej i przekazania nabytej nieruchomości.

Mając na celu kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Klientów polecamy bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości oferowane przez ekspertów finansowych reprezentujących Expander Advisors Sp. z o.o., z którymi współpracujemy od lat.

Zapraszamy.